Asy Opolskiego Sportu
Dodane przez Tom dnia Kwietnia 21 2024 20:08:37

Dzisiejszy Opolski Turniej U9, U11, U13, U15 był naszym udziałem w projekcie Asy Opolskiego Sportu. Klub nasz został wyróżniony przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. 11 zawodników, którzy najczęściej wyjeżdżają na zawody i najczęściej stają na podium oraz trenerzy otrzymali koszulki z logo OPOLSKIE.

Do Głubczyc pojechało na turniej 13 zawodników, a wśród nich 2 debiutantów: Kai Rysztak i Piotrek Wołowski. Obaj walczyli pięknie, zdobywając swoje pierwsze punkty i ważne doświadczenie. Na podium mieliśmy 5 asów. Złote medale zdobyli: U9 Kinga Paćko, U13 Natalia Paras i U15 Kristoph Paczuła. Brązowe medale wywalczyli: U11 Wiktor Kiebzak i U15 Nika Laszkowska.
5 miejsca przypadły Kubie Sudzikowi i Czarkowi Czerniakowi w U9, Kindze Paćko w U11, Michalinie Falińskiej w U13. Na dalszych miejscach uplasowali się nasi debiutanci oraz Bianka Barczak, Rafał Sudzik i Marcel Wiesiołek.