Mini Silesia Cup'21
Dodane przez Tom dnia Listopada 13 2021 16:36:06

Kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Dzieci Mini Silesia Cup odbyła się w Głubczycach. Z powodu pandemii zawody rozegrano bez zagranicznych zawodników, którzy zawsze chętnie na ten turniej przyjeżdżali z Ukrainy, Słowacji i najliczniej z Czech. Nieobecna też z powodu złego samopoczucia była nasza faworytka Oliwia Szczerska. Miała tu jednak godnych zastępców.
Świetnie spisali się Krzysiu Paczuła oraz Weronika Gucwa w U11. Oboje pewnie wygrali swoje mecze grupowe, a potem do ostatniego pojedynku walczyli, nie dając sobie odebrać zwycięstwa. Po drodze były mecze trzysetowe, ale cenne uwagi pani Moniki Kuchajewicz, zastępującej trenerów pomagały obojgu w zwycięstwach.

Trzeci medal - brązowy, wywalczył w U15 Szymon Burzan. 5 miejsca zajęli: w U9 Mikołaj Kuchajewicz a w U11 Hania Antosiak i Michał Kuchajewicz. Michał Burzan w U11 w grupie miał 2 silnych rywali, a z brązowym medalistą rozegrał 3 sety.
Wszyscy się bardzo dobrze spisali i jako zawodnicy i kibice swoich kolegów. Podziękowania dla rodziców, którzy tym razem w 100% opiekowali się najmłodszymi.

WYNIKI