Niezły rok
Dodane przez Tom dnia Grudnia 23 2021 11:13:35

Ostatnie dni roku to podsumowanie tego co wydarzyło się w naszym klubie. Przede wszystkim przybyło nam zawodników. Trenujących regularnie mamy 37 dzieci i młodzieży a do tego sporo, bo prawie 20 ćwiczy w ramach SKS w PSP nr 11. To taka klubowa poczekalnie. Kto tam wykazuje wyraźne postępy ma szanse na kontynuowanie treningów w Hali Azoty. Ogółem to bardzo duża liczba biorąc pod uwagę warunki, czyli tylko 3 korty i ilość treningów w tygodniu.
Przybyło nam też sympatyków. To przede wszystkim rodzice naszych zawodników, którzy świetnie się zorganizowali jeśli chodzi o dojazdy dzieci na halę, jak i wsparcie logistyczne w przypadku wyjazdów na zawody. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żeby ograniczyć wyjazd z powodu braku auta. Wyjazdy nasze w tak dużej ilości w tym roku były możliwe dzięki sponsorom, którzy również wspierali nas w zakupach sprzętowych. Zakup maszyny do nagrywania lotek też ma ogromne znaczenie w naszych tegorocznych sukcesach.

Na środowym treningu na głównej hali zrobiliśmy podsumowanie fotograficzne. Wspólne zdjęcie zawodników, trenerów i sponsora, oddaje naszą moc.
Po sesji zdjęciowej, podziękowaliśmy panu Waldemarowi Głogowskiemu - prezesowi WAK Trans za tegoroczną współpracę, a nasz gość wyraził zadowolenie z dobrze wydawanych pieniędzy i pogratulował sukcesów zawodnikom i trenerom. Oczywiście jak zawsze miał ze sobą coś słodkiego dla naszych zawodników.