Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
LIGA MMKS
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton

ON-LINE Ranking

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#5
wydana po 04.12.2021r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13, młodzicy U15

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.
Najbliższe turnieje

TEAM 111 CUP Bieruń 6.02.2022r.

.
.

.


Tom października 30 2011 20:56:23 0 2597
Dobry początek

To był najdłuższy pobyt na turnieju dla naszych dzieci. Wyjazd do Głubczyc przed 8 rano a powrót do domu ostatnich grających o 21.30. Na pewno w sporcie najmłodszych tak nie powinno być, żeby czekać na swoje mecze po 4 godziny. Zdecydowanie powinno się wrócić do wcześniejszego modelu rozgrywania Opolskiego Turnieju Dzieci.
Tym razem pojechaliśmy najliczniejszą ekipą - 18 zawodników. Byli debiutanci: Natalia Paras, Emilia Wawrzaszek w U9, Grzegorz Drążek w U11, którzy walczyli na korcie, ale jeszcze rywale byli mocniejsi i Aleksandra Drążek w U9, która odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w meczu grupowym i w tych zawodach zajęła 5 miejsce. Ta sama pozycja przypadła w U9 Sebastianowi Kabotowi i Mikołajowi Kuchajewiczowi. Milena Ziemkiewicz i Oskar Żyra odnotowali po jednym zwycięstwie i zajęli 3 miejsca w swoich grupach, również w U9.
W U11 bez zwycięstwa tym razem Hania Antosiak, Marcel Kupiec i Michał Burzan. Na 9 miejscu w U11 uplasował się Michał Kuchajewicz, a na 5 tuż za podium, Hania Starczewska.
Zdobyliśmy trzy medalowe pozycje w młodszych kategoriach. W U9 Oliwia Szczerska, kolejny raz była bezkonkurencyjna. Zdecydowanie pokonała swoje rywalki zdobywając już 7 złoty medal w tym sezonie. W U11 dziewcząt Weronika Gucwa trafiła do grupy 1, gdzie pokonała obie rywalki, w tym rozstawioną z nr 1 zawodniczkę gospodarzy. W drodze do podium musiała jeszcze pokonać koleżankę klubową Hanię. Ostatecznie zdobyła 3 miejsce i brązowy medal. W U11 chłopców, Kristoph Paczuła zgotował nam nie lada emocje. Był rozstawiany z nr 1 i w grupie miał zawodnika ze Śląska z którym dotychczas przegrywał znacząco. Tym razem Krzysiu radził sobie dobrze, zagrał 3 set, ale niestety w trzecim przegrał minimalnie 15-14. Aby dostać się do finału, musiał pokonać wszystkich rywali "idąc" dołem tabeli pucharowej. Tak się też stało i w finale znów stanął na przeciw tego samego rywala co w pierwszym swoim meczu. Teraz była okazja do rewanżu i Krzysiu ją wykorzystał w 100%, pokonując kolegę z Bierunia 15-14, 15-13. W ten sposób Krzysiu zdobył złoty medal, odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo turniejowe.
Do 3 medali najmłodszych, 2 jeszcze dorzucili w kategorii U15 Hania Banaszak złoty w mixta i Jacek Matula brązowy, w tej samej grze.

WYNIKI

Tom stycznia 16 2022 14:26:26 0 1
A w Chinach...

O naszych sukcesach wiedzą już w firmie SIBOASI, gdzie produkowane są maszyny do nagrywania lotek, takie jak nasza. Właściciele cieszą się, że są namacalne dowody na skuteczność ich produkcji i przesyłają nam życzenia kolejnego, lepszego roku.
#siboasibadminton - lajkujemy.

Tom grudnia 24 2021 23:19:30 0 4
Życzenia

Rodzicom, zawodnikom, sponsorom, współpracownikom, obsłudze Hali Azoty, paniom i panom z Ochrony Hali, wszystkim, z którymi spotkaliśmy się w tym roku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku - Merry Christmas and Happy New Year - Selamat Natal dan Tahun Baru - Frohe Weihnachten und Glückliches neues Jahr - Veselé Vánoce a Štastný Nový Rok - Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar - Nollaig Shona agus Bliain Nua Shona - Glædelig jul og Godt Nytår - 圣诞快乐新年快乐 - Merry Krismas dan tahun baru gembira - மெர்ரி கிறிஸ்துமஸ் மற்றும் புத்தாண்டு - Joyeux Noël et Bonne Année - God Jul och Gott Nytt År - Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet - Vesel božič in srečno novo leto - Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta - Buon Natale e felice anno nuovo - Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rok - Mutlu Noeller ve mutlu bir yeni yıl - Čestit Božić i sretna Nova godina - Sretan Božić i sretna nova godina - عيد ميلاد سعيد وسنة جديدة سعيدة

Tom grudnia 24 2021 11:26:34 0 4
Ancik

W przeddzień Wigilii dotarła smutna wiadomość. Zmarł pan Antoni Wiśniowski. Dla wielu znajomych Ancik, albo Anton. Dla dzieci - DRUH. Nikt nie mówił proszę pana, tylko druhu. Bo był harcerzem. Całe życie. Od Niego zaczął się badminton w Kędzierzynie-Koźlu w 1977r. Najpierw na zbiórkach harcerskich, a potem już w utworzonym klubie harcerskim. Co roku odbywał się turniej dla dzieci o Puchar Ancika. W 1994 był współzałożycielem naszego klubu MMKS Kędzierzyn-Koźle i pierwszym kierownikiem sekcji badmintona. Był instruktorem badmintona i sędzią z najwyższymi uprawnieniami. Doskonała znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego była bardzo pomocna przy naszych wyjazdach na Unijne wymiany sportowe do Elsterwerdy, gdzie nasi zawodnicy rywalizowali i integrowali się z zawodnikami Niemiec, Czech i Bułgarii. Był wielkim przyjacielem młodych ludzi, cierpliwy i zawsze mający czas na rozmowę. Gdy nie było Go w domu, to na pewno był na działce, to druga po badmintonie pasja. Potrafił przekonywać do siebie i do spraw, które pomagały w działalności harcerskiej i sportowej. Nie będąc nauczycielem (był technologiem w KOFAMIE), wychował bardzo wielu młodych ludzi, którzy potrafili otrzymane dobro podać dalej. Czuwaj Druhu!...

Tom grudnia 24 2021 01:03:13 0 3
Niezły rok

Ostatnie dni roku to podsumowanie tego co wydarzyło się w naszym klubie. Przede wszystkim przybyło nam zawodników. Trenujących regularnie mamy 37 dzieci i młodzieży a do tego sporo, bo prawie 20 ćwiczy w ramach SKS w PSP nr 11. To taka klubowa poczekalnie. Kto tam wykazuje wyraźne postępy ma szanse na kontynuowanie treningów w Hali Azoty. Ogółem to bardzo duża liczba biorąc pod uwagę warunki, czyli tylko 3 korty i ilość treningów w tygodniu.
Przybyło nam też sympatyków. To przede wszystkim rodzice naszych zawodników, którzy świetnie się zorganizowali jeśli chodzi o dojazdy dzieci na halę, jak i wsparcie logistyczne w przypadku wyjazdów na zawody. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żeby ograniczyć wyjazd z powodu braku auta. Wyjazdy nasze w tak dużej ilości w tym roku były możliwe dzięki sponsorom, którzy również wspierali nas w zakupach sprzętowych. Zakup maszyny do nagrywania lotek też ma ogromne znaczenie w naszych tegorocznych sukcesach.

Na środowym treningu na głównej hali zrobiliśmy podsumowanie fotograficzne. Wspólne zdjęcie zawodników, trenerów i sponsora, oddaje naszą moc.
Po sesji zdjęciowej, podziękowaliśmy panu Waldemarowi Głogowskiemu - prezesowi WAK Trans za tegoroczną współpracę, a nasz gość wyraził zadowolenie z dobrze wydawanych pieniędzy i pogratulował sukcesów zawodnikom i trenerom. Oczywiście jak zawsze miał ze sobą coś słodkiego dla naszych zawodników.

Tom grudnia 23 2021 11:13:35 0 1
Nowy sprzęt

Nasi zawodnicy realizujący treningi zlecone przez Polski Komitet Paraolimpijski, otrzymali dzisiaj sprzęt firmy FZ FORZA, koszulki oraz rakietki z pokrowcami. Wszystko to zostało zakupione przez Polski Komitet Paraolimpijski ze środków PFRON.

Tom grudnia 15 2021 22:43:04 0 0
Mini badminton szkolny

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini badmintonie, czyli zawody indywidualne U9 i U11. 2 lata temu z PSP nr 11 zakwalifikowało się 2 uczniów - Krzysiu i Marcel, a z PSP nr 3 - Weronika. Minęły prawie 2 lata i na 18 możliwych kwalifikacji, dzieci trenujące w naszym klubie, uzyskały 13 miejsc do udziału w finale wojewódzkim.
U9: Milena Ziemkiewicz, Alicja Mazur, Emilia Wawrzaszek, Mikołaj Kuchajewicz, Oskar Żyra, Sebastian Kabot
U11: Hanna Starczewska, Weronika Gucwa, Hanna Antosiak, Antonina Cybulska, Kristoph Paczuła, Marcel Kupiec, Michał Kuchajewicz.
Mistrzami powiatu zostali: Emilia Wawrzaszek i Kristoph Paczuła.
Wicemistrzami: Alicja Mazur i Hanna Starczewska
Brązowymi medalistami: Milena Ziemkiewicz, Mikołaj Kuchajewicz, Weronika Gucwa i Marcel Kupiec.

Mimo naszych postępów, to u organizatorów tych zawodów czas stoi w miejscu. Znów nie było numeratorów, znów nie było podium i znów ci z miejsc 4 i 5 nie otrzymali nic, nawet małego dyplomu potwierdzającego awans do zawodów wojewódzkich.

Tom grudnia 14 2021 15:15:47 0 1
Podkarpacki Cup 2021

Na ostatni w tym roku turniej pojechaliśmy do Szczucina. 4-te z serii zawody są jednocześnie podsumowaniem klasyfikacji Podkarpacki Cup. My byliśmy na 3 turniejach, ale niektórzy tylko punktowali na dwóch albo na jednym. Najlepiej w ostatnim i całej klasyfikacji wypadła w U9 Oliwia Szczerska, która w sobotę zajęła 2 miejsce, a generalnie 3 pozycję.

Miejsce na podium Oliwii było jedynym w końcowej klasyfikacji.
W turnieju w U11 najdalej zaszła Hania Starczewska, plasując się na 5 miejscu, pozostali nasi mieli mocniejszych rywali.

W U15 na podium w mixta stawali Jacek Matula i Hanna Banaszak odbierając puchary za 3 miejsce, ale grając z różnymi partnerami. Dodatkowo jeszcze puchar za 3 miejsce w deblu zdobyła Hanna Banaszak, grająca z jedyną na tym turnieju zawodniczką z Czech Anną Vavrećkovą z Ołomuńca.

WYNIKI

Tom grudnia 12 2021 21:07:34 0 5
Szkolne drużyny

W Głubczycach odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym. Mecze to 2 single, debel i jeśli jeszcze nie ma wyniku 3-0, to gra się kolejne single. Nasi zawodnicy reprezentowali swoje szkoły. Antonina Cybulska i Hanna Starczewska oraz Kristoph Paczuła i Marcel Kupiec PSP nr 11 Kędzierzyn-Koźle, a Oliwia Szczerska PSSP nr 5 Krapkowice. Drużyna chłopaków wygrała oba mecze w grupie i awansowała do strefy medalowej, ostatecznie zdobywając brązowe medale. Dziewczęta z PSP nr 11 i z PSSP nr 5, grały w różnych grupach i odniosły tak jak chłopcy po dwa zwycięstwa, ale też jedną porażkę. Zajmując 2 miejsca w grupach, spotkały się w meczu o 3 miejsce. Zwycięzcą tego pojedynku została Tosia z Hanią, pokonując drużynę Oliwki 3-1, zdobywając tak jak chłopcy brązowe medale. To pierwsze w historii szkoły medale z zawodów drużynowych w badmintonie. Na uwagę zasługuje fakt, że nasi zawodnicy byli najmłodszymi na tym turnieju, rywalizując z 6-klasistami.

Tom grudnia 08 2021 08:40:17 0 10
Mikołaj Klubowy

Jak 6 grudnia, to wiadomo, że Mikołaj na treningu będzie. Ale pierwszy raz było coś więcej. Dziękujemy elfom za przygotowanie prezentów. Mecze tego dnia, też wiadomo - w czapkach mikołajowych, bo inaczej by się ten dzień nie liczył...

Tom grudnia 07 2021 11:24:29 0 24
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 348
Najnowszy Użytkownik: Marcin
PARTNERZY


KATALOG 2020/21

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Krapkowice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Chęciny Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Mysłowice Zagnańsk Kraków Szczucin Bukowina Tatrzańska Drzonków Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín


NeerpeltFredericia Odense


Antalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia Cartagena

Breda Veenendaal Beek

Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim Lisburn Glasgow

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão PauloMokronogUlsanOpatija ZagrebRodezGeelongWiedeńOttawaBasel

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki