Nawigacja
Strona Główna
Struktura Klubu
Parabadminton
OPP 1%
Sponsorzy
Treningi
Obozy
Linki
Zdjęcia
TV MMKS
Zawodnicy
Kontakt
Piszą o nas
OGŁOSZENIA kupię-sprzedam serwis rakiet - wymiana naciągu
Archiwum
LIGA MMKS
RANKINGI

Aktualny Ranking BWF Parabadminton

ON-LINE Ranking

LISTA KLASYFIKACYJNA PZBAD

Aktualna w każdą środę.

młodzicy młodsi
młodzicy
juniorzy młodsi
juniorzy
elita
Turnieje do list

LISTA KLASYFIKACYJNA OOZBAD Głubczyce

#4
wydana po 19.11.2023r.

dzieci U-9, żacy U-11, młodzicy młodsi U-13, młodzicy U15

PARTNERZY-MEDIA

REKLAMA

Panel AMATORÓW
Turnieje Krajowe Amatorów

Turnieje Zagraniczne Amatorów

Jak dobrać rakietkę.

Witamy

Witamy na stronie klubu badmintona MMKS Kędzierzyn-Koźle, działającego od 1994r. Klub nasz specjalizuje się głównie w treningach z dziećmi od 6 lat i młodzieżą do 16 lat

Jesteś naszym Internetowe liczniki GOŚCIEM
od 8.09.2011r.

Najbliższe turnieje

Turniej Mikołajkowy U9, U11, U13, U15 Głubczyce 9-10.12.2023r.

Yonex Estonian Youth International Tartu 8-10.12.2023r.

Indywidualne Mistrzostwa Polskiego Związku Badmintona Juniorów Młodszych Suchedniów 08-10.12.2023r.
Tom października 30 2011 20:56:23 0 2711
Estonian Youth rozpoczęty

Tylko jeszcze w U11 nie rozpoczęły się w piątek zawody. Wszystkie pozostałe kategorie rozgrywają od rana swoje mecze. W 3 segmentach hali A. Le Coq Sport rozgrywane są zacięte mecze Estonian Youth International i Estonian Junior International.

W U13 wystąpił Kristoph Paczuła. W jego grupie, międzynarodowej, zabrakło zawodnika z Izraela. Nieobecność skutkowała walkowerami. Pierwsze spotkanie Kristoph zagrał po godz. 12. Przeciwnikiem był Volodymyr Shchepa z Ukrainy. Pierwszy set przegrany w końcówce 21-19, drugi gładko wygrany 21-12, a trzeci zupełnie nijaki i przegrany 21-10. Trzecim rywalem był Francuz Naim El Khadery. W obu setach nasz zawodnik prowadził, by końcówki rozstrzygał rywal na swoją korzyść. 21- 16, 21 - 17.

Tą sytuację można porównać ze skoczkami. Są świetnie przygotowani, ale to inni wygrywają.
Pierwszy dzień zawodów pokazał również świetną organizację zawodów. Wszystkie mecze bez opóźnień, Kto inny wywołuje, a kto inny wpisuje wyniki. Transport na halę i z powrotem, mamy na życzenie, co nie zmusza nas do dodatkowego siedzenia w hali.

Tom grudnia 08 2023 21:11:04 0 1
Welcome to Estonia

Po 12 godzinach podróży nasi zawodnicy wraz z trenerem zameldowali się w Tartu. Po wylądowaniu w Tallinnie na lotnisku Lennujaam przywitała nas prawdziwa zima. Na piątek zaplanowane mecze w U13. Kristoph Paczuła gra 3 single, a 2 gry podwójne w sobotę

Tom grudnia 08 2023 09:29:54 0 1
IM PZBad

W związku ze skróconym sezonem Indywidualne Mistrzostwa Polski, nosiły nazwę Indywidualne Mistrzostwa Polskiego Związku Badmintona. Powodem są inne regulaminy Ministerstwa Sportu, w których Mistrzostwa Polski mogą odbywać się raz do roku, a te były już w czerwcu.
Nasza dwójka Oliwia Szczerska i Kristoph Paczuła, startowała w nich w turnieju głównym. Pozycje, które sobie wypracowali dzięki wysokim miejscom na turniejach, pozwoliły na start w Mistrzostwach bez eliminacji. Oboje grali single i deble. Kristoph przygotowywał się do występu w mixta wraz z Weroniką Gucwą. Zajmowali miejsce w rankingu, do rozstawienia z dwójką. Niezrozumiała i krzywdząca decyzja opiekunów Weroniki, przerywająca jej treningi, pozbawiła naszą parę mixtową możliwości walki o medale, a jak widać po parach półfinałowych, mieli ogromną szansę.

Żeby nie tracić potencjału naszego zawodnika, na 3 miesiące przed Mistrzostwami, Kristoph rozpoczął wspólne starty z Antonim Dobrowolskim z Głubczyc. Zbyt krótki czas nie dał możliwości tylu wspólnych startów, aby być w Kępnie rozstawianym. Obaj chłopcy walczyli w Mistrzostwach dochodząc do ćwierćfinałów, ostatecznie zajmując 5 miejsce.

Drugi debel grał wspólnie jeszcze krócej, ale obie dziewczyny, Oliwia i Nina Wierzban tworzą zgraną parę i radzą sobie bardzo dobrze. Na początek zajęły 9 miejsce.

W singlu Oliwia miała tą samą rywalkę co w Suchedniowie w eliminacjach. Wtedy był mecz przegrany. Teraz zwycięski i na dodatek po spokojnej grze. Widać było koncentrację tylko na grze. Wynik pokazuje jakość naszych treningów, 21-16, 21-5. Ostatecznie Oliwia zakończyła na 9 pozycji. Kristoph w singlu musiał uznać wyższość rywala z Białegostoku i przez to jego pozycja w Mistrzostwach to 17.

WYNIKI

Tom grudnia 03 2023 00:40:33 0 3
Zaległe gratulacje

Dzisiaj była okazja podzielić się wiadomością o sukcesach Oliwii w Finlandii z najbardziej znanym Finem w Polsce - Tuomasem Sammelvuo. Trener ZAKSY bardzo się ucieszył z tej niespodzianki i serdecznie gratulował Oliwii zwycięstw w Espoo i zdobycia tytułów Mistrzyni Finlandii. Trener najlepszej europejskiej drużyny, z którą trenujemy w Hali Azoty, życzył nam udanego startu w Estonii, a my ekipie ZAKSY dobrego rezultatu w Turcji.

Tom listopada 27 2023 22:03:51 0 4
Mistrz i Mistrzyni

Zakończyła się tegoroczna edycja turniejów Podkarpacki Cup. Na trzeci, ostatni turniej pojechała 6 zawodników. Z ogromnymi sukcesami znaleźli się nasi zawodnicy w finale tej imprezy. W U9, po wygraniu sobotniego turnieju w Straszęcinie, Wiktor Kiebzak oprócz złotego medalu odebrał statuetkę dla najlepszego zawodnika Podkarpacki Cup 2023.

Brązowy medal zdobył Paweł Mrozek, pokonując po drodze do podium wyżej od siebie sklasyfikowanych. Marcel Wiesiołek tym razem na 5 miejscu. Po raz pierwszy na taki turniej pojechała Kinga Paćko, która tak jak Paweł stanęła na podium odbierając brązowy medal.

W U11 multi sukces odniosła Oliwia Szczerska. Triumfowała w singlu U11 bez straty seta. Tak jak Wiktor, odebrała również statuetkę dla najlepszej zawodniczki Podkarpacki Cup 2023. W tej kategorii grała też Michalina Falińska, która zakończyła debiutancki występ na 11 pozycji.

Oliwia grała również w U13. W deblu z Niną Wierzban z Krakowa, z którą zagra w Mistrzostwach Polski, uplasowały się na 4 miejscu. W singlu Oliwia osiągnęła swój najlepszy dotychczas rezultat, dochodząc do finału i ostatecznie po bardzo wyrównanym meczu zdobyła srebrny medal. W ćwierćfinale pokonała w 3 setach zawodniczkę z Ukrainy, po bardzo wyczerpującym pojedynku. W półfinale również miała bardzo trudną rywalkę i znów aby wygrać, nasza zawodniczka potrzebowała 3 setów.

Świetna gra, to widoczna poprawa wszystkich elementów składowych przygotowania meczowego. Efekty pracy na treningach jak również zdobyte doświadczenie turniejowe. To wszystko sprawiło, że Oliwia ponownie stanęła na podium aby odebrać statuetkę w U13 za 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Podkarpacki Cup 2023.

WYNIKI U9, WYNIKI U11, U13

Tom listopada 27 2023 01:18:49 0 5
Złoty Tarnów

Kolejny udany występ w Tarnowie ma na swoim koncie Karol Krzych. W singlu turnieju Małopolska Open był bezkonkurencyjny. Pokonał wszystkich rywali i odebrał złoty medal. W deblu również zakończyło się na medalu, tym razem brązowym

Tom listopada 24 2023 01:45:13 0 5
Mini Silesia Cup #2

Niedziela w turnieju Mini Silesia Cup była dla najmłodszych, U9 i U11. Rano okazało się, że brakuje sporej liczby zgłoszonych wcześniej zawodników. Sędzia postanowił zrobić losowanie na nowo, żeby nie było pustych grup, albo z jednym zawodnikiem. Spowodowało to 45-minutowe opóźnienie rozpoczęcia zawodów.
W U11 mieliśmy dziewczyny tylko. Obie, Alicja Mazur i Michalina Falińska uplasowały się na 9 miejscu. W U9 chłopców do ćwierćfinałów dotarli Wiktor Kiebzak i Marcel Wiesiołek, zajmując ostatecznie 5 miejsce. Na 11 zakończył Paweł Mrozek, a na 16 Rafał Sudzik. Rafał zagrał w grupie dwa wyrównane mecze, podobnie Paweł.
Na podium, tak jak poprzednio w Komprachcicach, stanęła Kinga Paćko, zdobywając srebrny medal w U9. Do pokonania rywalki zabrakło bardzo niewiele. Już za tydzień spróbujemy swoich sił w Żyrakowie.

WYNIKI

Tom listopada 19 2023 20:03:07 0 6
Mini Silesia Cup #1

W sobotę był pierwszy dzień tradycyjnego turnieju Mini Silesia Cup, który kiedyś miał jeszcze jedno słowo z przodu: Międzynarodowy, a nagrodami były puchary. W U13 wystartował Kristoph Paczuła, zdobywając brązowy medal w debla. Zarówno w singla i debla było blisko awansu do kolejnych rund. Tym razem jednak rywale byli mocniejsi. W U15 w singla i mixta zagrała Nika Laszkowska. Singiel zakończył się brązowym medalem, natomiast w mixta nasza zawodniczka wywalczyła srebrny .

Tom listopada 18 2023 22:31:27 0 6
Nasz kolejny finał

Do Olsztyna Jurajskiego pojechaliśmy dzięki Fundacji Trzynastka z Zakrzowa, która udostępniła busa dla naszych zawodników. Trójka chłopców z U9, która grała w turnieju w ramach Festiwalu Badmintona stanęła na podium tych zawodów, odbierając medale, statuetki i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy zadbali również o pakiet startowy dla każdego uczestnika, tak więc ten turniej nasi badmintoniści będą wspominać bardzo dobrze i długo. Srebrny medal zdobył Wiktor Kiebzak, który już pretenduje do miana lidera naszych najmłodszych zawodników. Brązowe krążki zawisły na szyjach Marcela Wiesiołka i Pawła Mrozka.

W U11 Michalina Falińska po siostrobójczym pojedynku z Natalką zajęła 9 miejsce. Finał, podobnie jak w Komprachcicach należał do naszych badmintonistek. Złoto po wygraniu 15-3, 15-6 zapewniła sobie Oliwia Szczerska, a srebro przypadło Natalii Paras.

W U17 w grach podwójnych tylko tym razem wystąpił Jacek Matula, który wywalczył srebro w mixta i brąz w debla.

WYNIKI

Tom listopada 12 2023 00:04:12 0 13
Szkolne zmagania

W finałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym, dwie nasze zawodniczki stanęły na podium. Złoty medal zdobyła Natalia Paras, która reprezentowała PSP nr 19 Kędzirzynie-Koźlu, oraz brązowy medal wywalczyła Oliwia Szczerska z koleżankami z PSSP nr 5 w Krapkowicach.

WYNIKI MECZÓW, WYNIKI - DRABINKA

Tom listopada 11 2023 22:44:29 0 10
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WAŻNE WIADOMOŚCI

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 348
Najnowszy Użytkownik: Marcin
PARTNERZY


KATALOG 2022
KATALOG 2023

GOŚCIE
Flag Counter
Tam byliśmy
Głubczyce Baborów Kietrz Strzelce Op. Opole Komprachcice Krapkowice Racibórz Lubliniec Częstochowa Konin Bieruń Kielce Spała Lublin Ropczyce Pszczyna Garwolin Sochocin Płońsk Białystok Suwałki Miastko Suchedniów Łączna Sobótka Ślęza Jelenia Góra Sulęcin Płock Oborniki Szamotuły Zamość Rzeszów Słupsk Kobylnica Koszalin Solec Kujawski Piotrków Tryb. Małogoszcz Mścice Orneta Ostojów Straszęcin Medyka Lubin Pabianice Ostrów Wielkopolski Łódź Olsztyn k/ Częstochowy Poraj Poczesna Arłamów Zakopane Słupca Chęciny Mazańcowice Imielin Kobierzyce Trzcianka Żyraków Zielonka Wieliczka Kępno Polanów Poznań Katowice Mysłowice Zagnańsk Kraków Szczucin Bukowina Tatrzańska Drzonków Lwówek Śląski Baranów Kępno Lubniewice Puszczykowo Oleśnica Warszawa

Tröbitz Elsterwerda Dortmund Berlin

Liberec Orlova Pardubice Klimkovice Český Krumlov Český Těšín Rousínov Brno Praha

Hrachovo Ilava Trenčín


NeerpeltFredericia Odense


Antalya KonyaVillajoyosa Los Alcázares Alcúdia Cartagena

Breda Veenendaal Beek

Birmingham Loughborough Stoke Mandeville Antrim Lisburn Glasgow

SoloPekinDublinLimaMedellinKampalaBangkokTokioSão PauloMokronog MirnaUlsanOpatija ZagrebRodezGeelongWiedeńOttawaBaselEspooTartu

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Linki